Chota Nagpur

nn

WikiRank.net
wer. 1.6.3

Chota Nagpur

Jakość:

Artykuł „Chota Nagpur“ w norweskiej nynorsk Wikipedii posiada 10 punktów za jakość (stan na 1 lipca 2026 roku). Ten artykuł ma najlepszą jakość w angielskiej Wikipedii. Również artykuł jest najbardziej popularny w tej wersji językowej (norweskiej nynorsk).

Od czasu utworzenia artykułu "Chota Nagpur" jego treść była napisana przez 2 zarejestrowanych użytkowników norweskiej nynorsk Wikipedii oraz edytowana przez 300 zarejestrowanych użytkowników Wikipedii we wszystkich wersjach jézykowych.

Ten artykuł jest cytowany 4 razy w norweskiej nynorsk Wikipedii oraz cytowany 1775 razy we wszystkich wersjach językowych.

Najwyższe zainteresowanie autorów od 2001 roku:

  • Lokalny (Norweski nynorsk): Nr 287 w lipcu 2013 roku
  • Globalny: Nr 37413 w sierpniu 2011 roku

Najwyższa popularność w rankingu od 2008 roku:

  • Lokalny (Norweski nynorsk): Nr 6480 w październiku 2019 roku
  • Globalny: Nr 43597 w październiku 2018 roku

Dla danego artykułu znaleziono 22 wersji językowych w bazie danych WikiRank (z 55 rozpatrywanych wersji językowych Wikipedii).

Dane z dnia 1 lipca 2026 roku.

Poniższa tabela przedstawia wersje językowe artykułu o najlepszej jakości.

Języki o najlepszej jakości

#JęzykOdznaka jakościOcena jakości
1Angielski (en)
Chota Nagpur Plateau
73.0797
2Słoweński (sl)
Višavje Chota Nagpur
57.1085
3Ukraiński (uk)
Чхота-Нагпур
47.4427
4Hindi (hi)
छोटा नागपुर पठार
40.2033
5Esperanto (eo)
Ĉotanagpur-Altebenaĵo
38.6067
6Tamilski (ta)
சோட்டா நாக்பூர் மேட்டுநிலம்
25.1915
7Litewski (lt)
Čota Nagpuras
23.6844
8Polski (pl)
Ćhota Nagpur
23.1329
9Węgierski (hu)
Csota Nágpur
12.9692
10Bułgarski (bg)
Чхота-Нагпур
11.9971
Więcej...

Następna tabela zawiera najbardziej popularne wersje językowe tego artykułu.

Najpopularniejsze za cały czas

Najpopularniejsze wersje językowe artykułu "Chota Nagpur" za cały czas
#JęzykOdznaka popularnościOcena popularności
1Angielski (en)
Chota Nagpur Plateau
1 714 095
2Hindi (hi)
छोटा नागपुर पठार
499 221
3Rosyjski (ru)
Чхота-Нагпур
13 691
4Hiszpański (es)
Meseta Chota Nagpur
12 904
5Tamilski (ta)
சோட்டா நாக்பூர் மேட்டுநிலம்
11 721
6Francuski (fr)
Chota Nâgpur
9 630
7Polski (pl)
Ćhota Nagpur
9 413
8Szwedzki (sv)
Chota Nagpur
4 943
9Niderlandzki (nl)
Chota Nagpur
4 626
10Kataloński (ca)
Altiplà de Chota Nagpur
3 664
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje artykuły cieszące się największą popularnością za ostatni miesiąc.

Najpopularniejsze w czerwcu 2026

Najpopularniejsze wersje językowe artykułu "Chota Nagpur" w czerwcu 2026
#JęzykOdznaka popularnościOcena popularności
1Angielski (en)
Chota Nagpur Plateau
4 610
2Hindi (hi)
छोटा नागपुर पठार
964
3Francuski (fr)
Chota Nâgpur
44
4Tamilski (ta)
சோட்டா நாக்பூர் மேட்டுநிலம்
39
5Hiszpański (es)
Meseta Chota Nagpur
26
6Szwedzki (sv)
Chota Nagpur
25
7Japoński (ja)
チョーター・ナーグプル高原
21
8Rosyjski (ru)
Чхота-Нагпур
20
9Kataloński (ca)
Altiplà de Chota Nagpur
14
10Węgierski (hu)
Csota Nágpur
11
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje artykuły cieszące się największym zainteresowaniem autorów.

Największe ZA

Wersje językowe artykułu "Chota Nagpur" o największym zainteresowaniu autorów (liczba autorów). Tylko zarejestrowani użytkownicy Wikipedii zostały brane pod uwagę.
#JęzykOdznakaWzględne ZA
1Angielski (en)
Chota Nagpur Plateau
128
2Hindi (hi)
छोटा नागपुर पठार
28
3Francuski (fr)
Chota Nâgpur
20
4Duński (da)
Chota Nagpur-højsletten
16
5Rosyjski (ru)
Чхота-Нагпур
16
6Hiszpański (es)
Meseta Chota Nagpur
12
7Niderlandzki (nl)
Chota Nagpur
12
8Szwedzki (sv)
Chota Nagpur
12
9Wietnamski (vi)
Cao nguyên Chota Nagpur
10
10Esperanto (eo)
Ĉotanagpur-Altebenaĵo
7
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje artykuły cieszące się największym zainteresowaniem autorów za ostatni miesiąc.

Największe ZA w czerwcu 2026

Wersje językowe artykułu "Chota Nagpur" o największym zainteresowaniu autorów (liczba autorów)
#JęzykOdznakaWzględne ZA
1Angielski (en)
Chota Nagpur Plateau
1
2Białoruski (be)
Чхота-Нагпур
0
3Bułgarski (bg)
Чхота-Нагпур
0
4Kataloński (ca)
Altiplà de Chota Nagpur
0
5Duński (da)
Chota Nagpur-højsletten
0
6Esperanto (eo)
Ĉotanagpur-Altebenaĵo
0
7Hiszpański (es)
Meseta Chota Nagpur
0
8Francuski (fr)
Chota Nâgpur
0
9Hindi (hi)
छोटा नागपुर पठार
0
10Węgierski (hu)
Csota Nágpur
0
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje wersje językowe artykułu z największą liczbą cytowań.

Największy IC

Wersje językowe artykułu "Chota Nagpur" o największym indeksie cytowań
#JęzykNagroda za ICWzględny IC
1Angielski (en)
Chota Nagpur Plateau
1 262
2Tamilski (ta)
சோட்டா நாக்பூர் மேட்டுநிலம்
138
3Hindi (hi)
छोटा नागपुर पठार
117
4Francuski (fr)
Chota Nâgpur
52
5Rosyjski (ru)
Чхота-Нагпур
25
6Ukraiński (uk)
Чхота-Нагпур
25
7Szwedzki (sv)
Chota Nagpur
24
8Hiszpański (es)
Meseta Chota Nagpur
14
9Litewski (lt)
Čota Nagpuras
14
10Esperanto (eo)
Ĉotanagpur-Altebenaĵo
13
Więcej...

Oceny

Szacowana wartość dla Wikipedii:
Norweski nynorsk:
Globalnie:
Popularność w czerwcu 2026:
Norweski nynorsk:
Globalnie:
Popularność za cały czas:
Norweski nynorsk:
Globalnie:
Autorzy w czerwcu 2026:
Norweski nynorsk:
Globalnie:
Zarejestrowani autorzy przez wszystkie lata:
Norweski nynorsk:
Globalnie:
Cytowania:
Norweski nynorsk:
Globalnie:

Miary jakości

Interwiki

#JęzykWartość
beBiałoruski
Чхота-Нагпур
bgBułgarski
Чхота-Нагпур
caKataloński
Altiplà de Chota Nagpur
daDuński
Chota Nagpur-højsletten
enAngielski
Chota Nagpur Plateau
eoEsperanto
Ĉotanagpur-Altebenaĵo
esHiszpański
Meseta Chota Nagpur
frFrancuski
Chota Nâgpur
hiHindi
छोटा नागपुर पठार
huWęgierski
Csota Nágpur
itWłoski
Altopiano del Chota Nagpur
jaJapoński
チョーター・ナーグプル高原
ltLitewski
Čota Nagpuras
nlNiderlandzki
Chota Nagpur
nnNorweski nynorsk
Chota Nagpur
plPolski
Ćhota Nagpur
ruRosyjski
Чхота-Нагпур
slSłoweński
Višavje Chota Nagpur
svSzwedzki
Chota Nagpur
taTamilski
சோட்டா நாக்பூர் மேட்டுநிலம்
ukUkraiński
Чхота-Нагпур
viWietnamski
Cao nguyên Chota Nagpur

Trendy rankingu popularności

Najlepsza pozycja Norweski nynorsk:
Nr 6480
10.2019
Globalny:
Nr 43597
10.2018

Trendy rankingu ZA

Najlepsza pozycja Norweski nynorsk:
Nr 287
07.2013
Globalny:
Nr 37413
08.2011

Historia rankingu popularności lokalnej

Historia rankingu ZA lokalnego

Porównanie języków

Ważne połączenia globalne (Lipiec 2025 – Czerwiec 2026)

Wyniki zagregowane jakości i popularności artykułu Wikipedii

Lista artykułów Wikipedii w różnych językach (zaczynając od najpopularniejszego):

Wiadomości z 1 lipca 2026

W dniu 1 lipca 2026 roku w wielojęzycznej Wikipedii internauci najczęściej czytali artykuły na następujące tematy: 2026 FIFA World Cup, Kylian Mbappé, Erling Haaland, Democratic Republic of the Congo, FIFA World Cup, Harry Kane, Romelu Lukaku, Senegal, Michael Olise, Sadio Mané.

W norweskiej nynorsk Wikipedii najbardziej popularnymi artykułami w tym dniu były: Tiril Eckhoff, Mekanisk spenning, Drøvtygging, Silvio Berlusconi, Jortedyr, Biristrand, Bengal, Rotknoll, Knutekål, Flåm-Aurland-Kaupanger-Årdalstangen.

O projekcie WikiRank

Projekt WikiRank jest przeznaczony do automatycznej względnej oceny artykułów w różnych wersjach językowych Wikipedii. Obecnie WikiRank pozwala porównywać ponad 50 mln artykułów Wikipedii w 55 językach. Wskaźniki jakości artykułu są oparte na kopii zapasowej Wikipedia (stan na lipiec 2026). Przy obliczaniu popularności uwzględniono statystyki artykułów za ostatni miesiąc (w czerwcu 2026 roku). Przy obliczaniu aktualnej popularności oraz Zainteresowania Autorów (ZA) artykułów uwzględniono dane za czerwcu 2026 roku. Dla wartości historycznych popularności oraz ZA zostały wykorzystane dane z lat 2001-2026... Więcej informacji